01 Şubat 2014

Bimeks İade Kabul Etmiyor.

30.12.2013 tarihinde Konya Bimeks mağazasından Sony marka bir laptop aldım. Daha sonra ürünü beğenmedim bazı sorunlar çıkarmaya başladı. Kablosuz internetin bağlı olmasına ve çekim gücünün yüksek olmasına rağmen internetin olmaması, yüksek çözünürlüklü filmlerde bazen takılmalar kasılmalar olması (ürünü tanıtan mağaza görevlisi böyle bir sorunun asla olamayacağını olursa iade alacağını belirtmişti.) gibi sorunlar oldu.

Geçici bir sorun olabileceğini düşünüp yeni aldığım ürünü hemen iade etmek istemedim ama artık üründen iyice soğudum isteklerimi yerine getiremiyor. Garantiye gidip 1 ay sonra geri gelmesini istemiyorum. Başka bir ürünle değişim veya para iadesi istiyorum. Seri C No: 328351.

Tayfun 95 Okunma

Cevaplar

  • Bimeks Temsilcisi01 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ile ilgili olarak ürününüzde ayıp arıza olduğunu düşünüyorsanız ürünü mağazamıza bırakarak yetkili teknik servis aracılığı ile kontrollerini sağlattırabilirsiniz. Yetkili teknik servisin verecek olduğu rapor doğrultusunda tarafımızdan işlemler gerçekleştirilmektedir. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön