30 Nisan 2013

Bimeks HP Sırt Çantası Sorunu!

02/2012 tarihinde Bimeks Online dan aldığım HP notebook sırt çantası zamanla açılmaya başladı ve konu ile ilgili olarak bimeksi aradım. Bana HP nin telefonunu verdiler ve sırt çantasının garantisinin olmadığını söylediler. Ancak ben çantayı bimeksten alırken sayfada 24 ay garantili olduğu yazıyordu ve hala bütün HP çantalarda yazıyor. Bimeksin gönderdiği cevap :

"Göndermiş olduğunuz mail ile ilgili olarak; satışı yapılan çantaların garanti süresi olmadığı için tarafımızca farklı bir işlem yapılamamaktadır.Görüşlerinizi bizimle paylaştığınız ve Bimeks'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz."

Sayın yetkili kim haklı bu konuda sizce? Bimeksi tercih ettiğim için çok pişmanım.

Barış 134 Okunma

Cevaplar

  • Barış 08 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Bana hala dönüş olmadı. Bu sizin hatanız ve bunu düzeltmeniz gerekmektedir. Benim sitenizden 24 ay garantili olarak aldığım ürünün Hp tarafından garantisi yoktur denerek geçiştirilemez. Ben garantisiz olduğunu bilseydim ve sitenizde de 24 ay garantili yazmasaydı almazdım. Bu konuda gidilebilecek son yere kadar gideceğim.

  • Barış 03 Mayıs 2013

    Hala Bimeks den haber bekliyorum.

  • Bimeks Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön