Bimeks Hediye Çekimi Göndermiyor.

Erhan Ş. |

Bimeksten B513948 numaralı faturayla aldığım laptop bozuldu ve garanti kapsamında para iade formuyla bimekse gittim. Bimekste para iadesinin olmadığını ancak hediye çeki verebileceklerini söylediler bende kabul ettim.Sonra laptopu hediye çekiyle aldığım için sistemin hediye çekini görmediğini, durumun merkeze bildirileceğini ve çekimin telefonuma gönderileceğini öğrenerek geri döndüm.

3 gün sonra müşteri hizmetlerini aradım, durumun aynı olduğunu ve en kısa zamanda bilgilendirme mesajıyla birlikte hediye çekinin gönderileceği söylendi ancak çek de mesaj da gelmedi.Hediye çekimin bir an önce tarafıma gönderilmesini istiyorum. Bir haftadır çek bekliyorum paramızla rezil oluyoruz.

Etiketler :

Parapuan-Hediye Kuponu Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  09:38

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22

 • Erhan Ş.
  07 Temmuz
  14:44

  An itibarı ile iki hafta oldu. Şirketin kendi çeki kendi sisteminde nasıl olurda para karşılığı yokmuş gibi gözükür anlamış değilim. Zaten para iade yapmayıp hediye çeki vererek mağazaya bağlıyorsunuz müşterileri onu bari düzgün yapın.