25 Mart 2013

Bimeks Hasarlı Ürüne Tespitinin Uzun Sürmesi!

Okul adına fatsa bimeksten acer markalı projeksiyon aleti aldık. ürünü iki kez kullandıktan sonra bozuldu. bizde bimekse tekrar götürdük. yetkili servise gönderdiler ve ürün zar zor 1. 5 ay sonra geldi. fakat tekrar taktığımızda yine çalışmadı. bize yine bozuk ürünü yollamışlar. tekrar bimekse götürdük yine yetkili yere gönderdiler.

Bimeksi aradım acer firmasının incelediğini onlarlık bir durum olmadığını söylediler. öğrencilerim ve ben aldığımız ürünü doğru düzgün kullanamadık dönem sonu yaklaştı. yani acer firmasından şikayetçiyim çünkü ürünlerindeki sorunu 2 aydır çözemediler. madem çözemiyorsunuz yenisini yollayın müşteriyi mağdur etmeye hakları yok. 20 tane öğrenciyi de mağdur ediyorlar.

Selin 34 Okunma

Cevaplar

  • Bimeks Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıda ki link üzerinden konunun özeti ile birlikte fatura bilgilerini iletmenizi rica ederiz. http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön