13 Şubat 2013

Bimeks Geldiği Günden Arızalı!

1 sene önce casper marka almış olduğum bir laptobum var. geldiği günden beri aynı arıza ile karşılaşıyorum. ilk servise gönderdim format atılıp gönderildi. geldiğinde aynı arıza duruyordu. 2.servise gönderdim ana kart değiştirilip gönderildi. geldiğinde yine aynı arıza devam ediyordu. yanlız şöyle bir sorun var arızayı çok sık sürekli yapıyor ama bir süre sonra sanki birşey yokmuş gibi açılıyor.

2.kez mağzaya götürdüm orada açıldığı için sorun göremedik dediler.ve alıp geldim.akşamı yine aynı arıza oldu.mağazaya gidip artık mağdur olduğumu ve ürünün değiştirilmesini talep ettim.tekrar alıp servise gönderdiler. geldiğinde arıza görülmedi yazıyordu.ben bu ürünü istemiyorum değişim için kim yardımcı olacak.

Satı 35 Okunma

Cevaplar

  • Bimeks Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ile ilgili olarak satış sonrası hizmet garanti belgesinde yeralan firma ve/veya anlaşmalı servisler tarafından verilmektedir. Bu doğrultuda detaylı bilgi için yetkili teknik servisle iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22 ------------------------------------------

  • Satı15 Şubat 2013

    aynı arızadan 3 kere servise yolladım ama format atıldı.ana kart degişti ve en son gidişinde arıza görülmedi diye geri gönderildi.arıza duruyor 2kezde magzadan geri geldi.aradaki zaman kaybı işlerimin aksamasına nedne oluyor.ve hiçbir şekilde arıza giderilemiyor.ben ürünün degişimini istiyorum.bu konuda kimse yardımcı olmuyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön