Bimeks Garantisiz Ürün Sattı!

Furkan B. |

29.06.2013 tarihinde Bimeks Ankamall (Ankara)' dan aldığım LG e 960 nexus 4 telefonumu 07 Mart 2015 tarihinde garantiye vermek için mağazaya götürdüğümde görevli personel bana İstanbul'da ve Yurtel Grup diye bir yerin adresini verdi.

Oraya ulaşamayıp tekrar mağazaya gittiğimde cihazın paralel ithalat olduğunu öğrendim. Mağaza görevlisine telefonu satın alırken bu konuda bilgilendirilmediği mi sorduğumda, ukala tavırlarla beni bu konuda bilgilendirme zorunluluklarının olmadığını söyledi.

Sonuç olarak elimde piyasa fiyatından aldığım, bozuk,garantisi olmayan bir telefon ve mağaza görevlisinin ukala tavırları kaldı. Para iadesi istiyorum, aksi halde bütün hukuki yollara başvuracağım.

Etiketler :

Müşteri Hiz. Personel Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Furkan B.
  20 Mart
  23:34

  Evet maili gördüm. Mailin, burada başınızdan savmak için yazdığınız saçmalıklardan hiçbir farkı olmadığını gördüm ve sizden bi şey olmayacağını tekrardan anladım, beni bilgilendirmeden kandırarak resmi distribütör garantili gibi gibi sattığınız ürün sonuç olarak bozuk bi şekilde elimde kaldı. Boşuna kendinizi yorma zaten bi işi hallettigin yok. Firmanızı mahkemeye veriyorum. Mahkeme kararıyla paramı alacağım inşallah

 • 20 Mart
  17:08

  Sayın İlgili ,
  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak mail adresinize gerekli bilgilendirme yapılmıştır.
  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22

 • Furkan B.
  18 Mart
  23:35

  Sizden ne zaman ne şekilde dönüt alacağım?

 • 13 Mart
  13:30

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22

 • Furkan B.
  13 Mart
  13:15

  Arkadaş anlamıyor musunuz sizin garanti firması dediğiniz yere ulaşamıyorum. Yok öyle bir yer. Telefonu açmıyolar. Cihazın iade alınmasını talep ediyorum. Aksi takdirde mahkeme kararıyla karşınıza çıkacağım

 • 09 Mart
  10:44

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ile ilgili olarak satış sonrası hizmet garanti belgesinde yeralan firma ve/veya anlaşmalı servisler tarafından verilmektedir.

  Bu doğrultuda detaylı bilgi için yetkili teknik servisle iletişime geçmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22