Bimeks Faturalı Telefonun Kapanması!

Mehmet Burçin Ş. |

14.08.2013 tarihinde Bimeks Bodrum mağazasından almış olduğum Samsung ı9500 Galaxy s4 White marka telefonum 08.05.2015 tarihinde imei sorunu nedeniyle kapanmıştır. Konuyla alakalı olarak ilk Bimeks müşteri hizmetlerinizi arayarak ne yapmam gerektiğini sordum. Faturasıyla beraber servise götürmemi olayın kendileriyle hiçbir alakası olmadığını dile getirdiler. Faturayla beraber servise götürdüğümde servis telefonun farklı bir ithalatçıdan ithal edildiğini bu sorunun sadece Bimeks tarafından çözülebileceğini söyledir. Bimeks'i arayarak durumu aktardım numaramı alıp geri döneceklerini söylediler ve günlerdir geri dönüş yapılmıyor her gün arayıp sorunu aktarıyorum 20 gündür oyalıyorlar çözüm yok!

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mayıs
  10:35

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak, klonlama nedeniyle kapatılan telefonların tekrar kullanıma açılması (eşleştirme işlemleri) için ithalatçı firmanın Türk Telekomünikasyon’a bildirimde bulunması gerekmektedir.

  Eşleştirme işlemleri 5392 sayılı yasa ve ilgili düzenlemeler çerçevesinde yapılmaktadır. Bu nedenle garantinizi veren firmanın istemiş olduğu bilgi ve evrakların eksiksiz olarak teslim edilmesi önemlidir.

  Bu doğrultuda garanti belgesinde yeralan firmayla iletişime geçmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22