Bimeks Fatura Gönderimi Yapmıyor.

Hakkı P. |

Bakırköy Electroworld'den şu anki adı ile Bimeks 16,08,2012 tarihli aldığım Sony marka model kdl-40ex520 led tv arızalandığı için servis faturayı talep etmekte faturamı bulamıyorum. Bir kopyasını tarafıma istemekteyim. Fatura E** P*** yada H*** P*** adına kayıtlıdır, Şeklinde yazı yazdım.

Müşteri hizmetlerinin verdiği cevap Electroworld'ün arşivine ulaşamıyoruz, talebiniz olumsuz sonuçlanmıştır şeklinde söylemektedir. Firma el değiştirip Bimeks olmuştur. Faturayı mecburi saklama zorunluluğu vardır kanunda bulamıyoruz yada yok diye cevap kabul etmiyorum. Garanti süresi dolmadan garantinin yerine geçerli irsaliye yada faturamı talep ediyorum.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakkı P.
  26 Haziran
  12:19

  müsteri için gerekli özen gösterilmiyor

 • Hakkı P.
  25 Haziran
  12:20

  Elimde fatura olsa zaten bunu sizden talep etmiyeceğim elimde olmayan fatura için fatura adı fatura nosu nasıl verebilirim bu mantıklımı sizce tarafınızdan istenen bilgileri tarafınıza zaten kaç hafta oncesınden verdim ve aynı sekılde burdada belirttim tarafınızdan bana verilen bilgi Electroworld,dun arvişine ulasamıyoruz faturanızı gönderemıyoruz seklındedir en kısa sürede tarafınıza verdiğim bilgilerden faturama ulasıp tarafıma geri dönulmesini istiyorum bu gecen süreç zarfında gatantisi dolacaktır ürünün ve bukadar umursamaz olmanız durumunda tüm sorumluluk size ait olup gerekli özen gösterilmezse hakkımı arayacağım

 • 17 Haziran
  09:55

  Sayın İlgili;

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak, arşiv biriminden faturaya ulaşabilmek için, fatura adı, fatura tarihi, fatura numarası ve işlem yapılan mağaza adını tam olarak musterihizmetleri@bimeks.com.tr mail adresine iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22