26 Nisan 2013

Bimeks Değişim Yapılmıyor!

Batman bimeks mağazasından aldığım samsung 5700 tv modelini evde yetkili servis tarafından kutu açılıp. tv kurulduğu sırada servis evden çıkmadan tv nin görüntü kalitesi mağazanın ki gibi olmadığını ve servis daha evden çıkmadan bimeks müşteri temsilcisini ve mağaza yetkililerini aradım.

Tv kutusunun açıldığını ve kutu açıldığı için değişiklik yapılamayacağını söylediler. Mağazadaki ile evde görüntü arasında dağlar kadar fark vardı. serviste görüntü kalitesinin bu olduğunu ve görüntünün iyi olmadığını söyledi. Bu nasıl müşteri memnuniyeti anlamadım. üst modeli için fark vermek istediğimi ve değiştirmeleri için rica ettim yardımcı olmadılar.

Ferhat 90 Okunma

Cevaplar

  • Bimeks Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza aktarmış olduğunuz konu ile ilgili olarak mağazalardan yapılan alışverişlerde ayıplı olmayan ürünler için 4822 sayılı kanun ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ile sözleşmeden cayma hakkı koşulsuz olarak tüketicilere verilmemektedir. Bu doğrultuda iade/değişim talebinize olumlu yanıt verilememektedir. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön