13 Eylül 2013

Bimeks Çantanın Kulpu Koptu!

Nisan ayının sonunda Bimeks Ankamall Ankara'dan laptop, çanta ve malzeme aldım. Eylül ayı içinde çantanın tutma kulpu koptu. Bende aldığım mağazaya götürdüm. Bana verilen cevap; "eğer ilk bir ay içinde olsaydı buradan teslim alıp biz yollardık. Bir ayı geçtiği için siz ups kargo ile göndermelisiniz, ayrıca aksesuarlarda garanti yoktur.

Değişim satıcı firma insiyatifindedir." ilk defa bu denli büyük bir firmanın müşteriyi tedarikçi firma ile muhatap ettiğini gördüm. Benim ikamet ettiğim yerde bu kargo firması yok. Satarken ups kargonun adı bile geçmiyor. Şöyle garantili, böyle garantili diye anlatılıyor. Bimeksin yarıştığı ne T****, ne E****, ne de V**** böyle bir cevap vermiyor. Keşke 50 TL kar edeceğim yere, firma gibi firmadan satın alsaydım.

Murat 120 Okunma

Cevaplar

  • Murat 14 Eylül 2013

    Bugün, bana verilen talimattaki gibi çantayı yollayabilmek için ups kargo aradım 1,5 saat yürüdükten sonra aydınlıkevlerde buldum. kargo temsilcisi bana çantayı kutu içinde vermezsem kabul edemeyeceğini söyledi.Mağazada diğerleri gibi askıda açıkta satılan çantayı yollayabilmek için kutuya koymam istendi.bende çantanın firmasını aradım.Mesai bittiği için yetkili olmadığı söylendi.Yan tarafta bulunan aras kargodan 4,5 tl.ye boş kutu aldım ve öyle yolladım. Eğer kargo yine almasaydı çantayı kargonun önünde yakacaktım.Bugünkü bütün duygularımın sorumlusu sattığı malın garantisine sahip çıkmayıp müşteriyi firmayla muhatap eden bimeks'tir. Müşteri memnuniyeti ne kadar ilgilendirir bilmem ama bir daha o mağazaya adres sormaya bile gitmem.

  • Bimeks Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön