18 Eylül 2013

Bimeks Bilgilendirme Yanlış Yaptı!

S4 aldım. Telefon internet üzerinde ve şehir mağazalarda daha uygun olduğunu biliyordum. Ancak mağaza yöneticisi beyfendi hediye çeki kazanacağımı söyledi. Bu şekilde cazip hale gelen cihazı aldım. Çek kullanımı ile ilgili ne zamana kadar kullanacağımla ilgili ,tüm Bimeks'lerde ve tüm ürünlerde geçerli olup olmadığı ile ilgili detaylı bir görüşme oldu üstelik.

Ancak indirim kodunun gelmemesi üzerine ilk önce numarayı yanlış yazılmıştır denilip kontrol edildi. Daha sonra diğer çalışanlarla konuştu ve S4'de geçerli değilmiş dedi. Telefonu iade alalım başka bir şey yapamayız denildi. Ben hem cihazı daha uyguna başka yerden alabilme şansını kaçırmış oldum, daha önemlisi bilgilendirme yoluyla yanıltıldım.

İbrahim 98 Okunma

Cevaplar

  • Bimeks Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıda ki link üzerinden konunun özeti ile birlikte fatura bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz. http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön