13 Mayıs 2015

Bimeks Ayıplı Ürün!

Bimeks'ten Şubat ayında aldığım LG marka Televizyon bozuldu. LG 'nin teknik servisi geldi, ürünün arızalı olduğunu tespit etti ve değişmesi gerektiğine dair rapor hazırladı. Ürünü aldığım yerden değiştirebileceğimi söyledi. Ürünü aldığım Bimeks mağazasına ürünü değiştirmek için gittiğimde aynı ürünün veya muadilinin ellerinde olmadığını para iadesi yapabileceklerini söylediler. Yapacakları para iadesi ile aynı özelliklere sahip bir TV almam mümkün değil. Mağdur olacağımı Bimeksin internet sitesinde tüketici hakları bölümünde ürünün muadiliyle yada misliyle degistirilmesi gerektiğini yazan bölüm olduğunu müşteri hizmetlerine belirttim. Yapacak bir şeylerinin olmadığını söylediler.

Hakan 144 Okunma

Cevaplar

  • Hakan15 Mayıs 2015

    İlgili birimlerden herhangi bir geri dönüş olmadı. Gerekli yasal işlemleri başlatması için avukatıma vekalet verdim bugün ihtarname gönderdi. Sizin müşteriye karşı tavrı nızı da öğrenmiş olduk: müşteriyi görmezden gelmek.

  • Bimeks Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön