15 Şubat 2013

Bimeks Ayıplı Mala Sahip Çıkmıyor!

Bimeks'den aldığım televizyonu servis çalıştıramadı. Ertesi gün söyledikleri şekilde raporla başvurdum. Önce zorlukla getirdiğim tv'yi servis almalıydı dediler. Sonra servisin tuttuğu çalıştırılamadı formunu beğenmediler.

Servis ile aralarında raporlama problemi varsa bunu halletmeleri gerekir, kaldı ki tv yi yoldan geçen bir insan kurmadı rapora itibar etmiyorlar. 4 gündür iade yada değişim talep ettiğim için arıyorum . Hem ayıplı mal satıyor hem de Bimeks'in keyfini bekliyorsunuz.

Deniz 41 Okunma

Cevaplar

  • Deniz26 Şubat 2013

    son anda aldığım habere göre üründe yazılımsal hata olduğu ve bu hatanın düzeltildiğini söylediler. Benim emin olmadığım ve yaşadığım bu sıkıntılardan dolayı vazgeçtiğimi iade almak istediğimi söylediğimde yazılımsal hatalar için iade kabul etmediklerini istersem yasal hakkımı arayabileceğimi söylediler. Tüm bu yaşadığım sıkıntılar ve ürünle ilgili tereddütlerim yanıma kar kalıyor. Tanıdığım herkese söylüyorum Bimeks'den çöp bile almayın!!

  • Deniz26 Şubat 2013

    Aldığım ürünü 2. hafta olmasına rağmen değiştiremedim. Çünkü ithalatçı firmadan televizyonun Bimeks'e iade edilmesini bekliyorum. Normalde bu prosedürleri Bimeks firmayla kendi halledip beni hemen iade ettiğim gün aradan çıkarması gerekirdi. Koşulsuz iade hakkı budur.

  • Bimeks Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22 ------------------------------------------

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön