27 Temmuz 2015

Bimeks Ayıplı Gelen Ürünlerin İadesi!

Bimeks'ten buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi aldım. Ancak ürünlerden sadece bulaşık makinesi sağlam geldi. Diğer 2 ürün vuruk kırık içinde. Değişim başvurusu yaptım ancak 3 gündür ne arayan var ne soran. Aramalarını geçtim, ben aradığımda bile sanki ben suçluymuşum gibi davranılıyor bana.

Bu nasıl bir firmadır anlamadım gitti. Mağdur olan da biziz ürünü soruyoruz diye fırça yiyende. Ayrıca benden 2 görevli de farklı şeyler talep ediyor. Çalışanların bile birbirinden haberi yok, ne iş yaptıklarını bilmiyorlar. Birde aşağıdan bir sürü seçenek işaretlemem gerekiyor. Ama sadece 2 taneye izin var. Çoğunun işaretlenmesi gerekiyor oysaki.

Semih 178 Okunma

Cevaplar

  • Semih 30 Temmuz 2015

    Yorumum sığmadığı için devam ediyorum. Birde iletişimsizlik problemi var. Her aradığımda sizden fotoğraf talep edilmiş, bir soru sorulmuş cevap talep edilmiş gibi cevaplar alıyorum. Kimden talep ettiniz benim niye haberim yok diyorum. Yine cevap yok. Kendi aralarında evcilik oynuyorlar, bizden de müneccimlik yapmamızı bekliyorlar. Ben peşinden koşmasam 3-5 ay sürecek bu iş belli ki. Sorulan soru da bu arada şu: "Makineniz kullanılabilir durumda 150 TL indirim ister misiniz? ". Dolabın sağ tarafında kocaman bir anahtar çiziği var ve arka alt kısmı komple yamuk. Şaka gibiler yeminle şaka gibiler. Bir de indirim diye bir şey yok onu belirteyim. Hediye çeki veriyorlar, para iadesi değil.

  • Semih 30 Temmuz 2015

    Şikayetime eklemek istediğim konu müşteri hizmetlerinin sürekli devam eden ilgisiz alakasız tavrı. Her gün arıyorum ne oldu ürünüme diyorum. Ya güncelleme var ya bakılıyor ya da bilemiyoruz cevabını alıyorum. Bilgisayar mühendisiyim, yazılımcıyım daha gün ortasında büyük firmalarda güncelleme alındığını ne gördüm ne de duydum. Tabi büyük firmalarda diyorum orası önemli. Bakılıyora geleyim. Bakılan şey 5 fotoğraf bir sayfa teknik servis raporu. 5 gündür birkaç resme bakacaklar cevap verecekler. Bilemiyoruz'u hiç açmıyorum bile. Müşteri hizmeti neyi bilemiyor aklım ermiyor bu duruma. Duyulabilecek en saçma cevap budur. Helal olsun

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön