Bimeks Açık Verdikleri Ürünü Açılmış Diye Almadılar!

Ahmet T. |

Anneler günü kampanyasından iphone 5 aldım. Hediyemi verdikten sonra bu telefona ihtiyaç olmadığına karar verdik ve anneler gününden 1 gün sonra mağazaya giderek daha uygun fiyatlı bir telefon ve bir adette televizyon alıp, üstüne 700 TL daha verip iphone'u iade etmek istedim. Yukarıya sormamız lazım dediler. Bende gidip 2 gün sonra tekrar geldim.

Bana müşteri hizmetlerini aramam gerektiği söylendi. Aradım 8 dakika sonra bağlandım derdimi dinleyen Y. isimli arkadaş müsaade isteyerek beni 10 dakika bekletti. Daha sonra döndüğünde paketini açmamam gerektiğini söyledi, zaten açık paket satıldığını söylediğimde,telefonların hiç birinde böyle bir hakkım olmadığını söyleyip kapattı.

Etiketler :

Ürün Değişim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mayıs
  13:30

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22

 • Ahmet T.
  17 Mayıs
  18:21

  Gerçekten çok tatmin edici bir cevap olmuş. Zaten herkese aynı cevabı vermişsiniz. O kadar memnun oldum ki bir daha Sivas Bimeks'in kapısından içeri adımımı atmayacağım.

 • 17 Mayıs
  16:32

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza aktarmış olduğunuz konu ile ilgili olarak mağazalardan yapılan alışverişlerde ayıplı olmayan ürünler için 4822 sayılı kanun ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ile sözleşmeden cayma hakkı koşulsuz olarak tüketicilere verilmemektedir.

  Bu doğrultuda iade/değişim talebinize olumlu yanıt verilememektedir.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22