31 Ekim 2014

Bimeks 35 Gündür Garantiye Verdiğim Ürünü Hala Göndermedi.

Bimeks'den internet üzerinden ocz Vector SSD aldım. Ürün durduk yere bozuldu. Garantiye verdim. 25 gün önce teknik servis değişim kararı verdi ve Van mağazadan gönderileceği söylendi. Sonra çıkan olaylar yüzünden Ankara'daki mağazadan gönderileceği söylendi. 20 gündür bekliyorum hala birşey yok.

Oyalayıp, yıldırma taktiği. Ben Trabzon'dayım ürün buradaki mağazada da var. Ancak Ankara ve Van mağazalardan gönderileceği söylendi. Bu "Van mağazadan gönderilecekti ancak çıkan olaylar sebebiyle başka mağazadan gönderilecek" lafını birçok kişiye söylemişler. Bimeks ülkemiz için çok hassas olan bir konuyu kendi çıkarları için suistimal etmektedir.

Sefa 217 Okunma

Cevaplar

 • Sefa 24 Aralık 2014

  87.Gün

 • Sefa 20 Kasım 2014

  Evet, ya gerçekten utanmaları yok, ya da şikayetler okunmadan, direk sisteme bağlanmış aynı cevapları üretiyor. Ha bu arada 53. gün.

 • Bimeks Temsilcisi19 Kasım 2014

  Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

 • Sefa 04 Kasım 2014

  37. gün hala ne bir geri dönüş yapıldı ne de bilgilendirme. En iyisi bunlarla uğraşmak yerine tüketici hakem heyetine başvurmak. Garanti sürecinde sorun yaşamak istemiyorsanız Bimeks ten uzak durun. Zaten şikayetvar başarı endeksinde de diğer teknoloji firmalarının gerisinde alt sıralarda.

 • Bimeks Temsilcisi01 Kasım 2014

  Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön