12 Nisan 2014

Bimeks 2. Kez Kargo Ödetti.

Kargo ücretini aldığım ürünü sipariş ederken ödediğim halde Bimeks ürünü alıcı ödemeli gönderdi. Kargo firmasına tekrar ödeme yaptım. Kargo firması alıcı ödemeli gönderildiğini faturasını vererek ispat etti. Bimeks'e konuyu şikayet ettiğimde ''öyle bir şey olmaması gerek deyip bir çözüm getirmediler. Araştıracağız demekle yetiniyorlar.

Ayrıca ürünü beğenmedim. Mantık hatasıyla üretilmiş bir ürün olduğu için iade etmek istedim. Bana e-mail ile form gönderdiler, bunun çıktısını alıp doldurmamı söylediler. İade formunu ürünle beraber göndermemek neyin nesidir? Ürünü iade etmeyin diye prosedür koymuşlar ki, uğraşmak istemeyen kabullensin iade etmesin. Bu kötü uygulamanın değiştirilmesini istiyorum.

Erkan 190 Okunma

Cevaplar

  • Erkan'ın Teşekkür Mesajı07 Mayıs 2014

    bimeks problemi çözdü. ürünü iade ettim. kargo parasını da hesabıma yatırdılar. teşekkür ediyorum.

  • Erkan16 Nisan 2014

    bimeksten geri döndüler. yurtiçi kargo paranızı iade edecek ,siz onları arayın biz bilgilendirmeyi yaptık dediler. yurtiçi kargoyu aradım ve böyle bir bildirimde bulunulmadığını ,bimeksin kendilerine dönmediğini söylediler. bimeks müşterisine yanlış bilgi veriyor.

  • Bimeks Temsilcisi12 Nisan 2014

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön