Bimeks 1 Aya Yakın Zamandır Oyalıyor!

Gökhan Y. |

Garantiye gönderdiğim Sony Eurasia Vaio bilgisayarım için değişim verilmiş ve buna istinaden ürünün bedeli bana hediye çeki gönderildi. Lakin ben Erzurum'da yaşamaktayım ve burada Bimeks bulunmamakta. Hediye çekini Bimeks'in web sitesinden kullanmak istedim lakin hediye çeki sadece mağazada geçerliymiş.

Durumu müşteri hizmetlerine bildirdim sorunu çözeceklerini söylediler bir aya yakın bir zamandır bilgisayarsız bekliyorum ve Bimeks sorunu hala çözecek. Haftada 2 -3 kez arıyorum ve her aradığımda bir gelişme yok olunca size döneceğiz diyorlar. Sabrımın son noktasına geldim ne yapacağımı bikmiyorum artık. Tövbe ettim arttık Bimeks'e.

Etiketler :

Parapuan-Hediye Kuponu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan Y.
  07 Nisan
  16:47

  İyi de sıkıntı tam da burada. Firmanızdaki tüm müşteri temsilcileri bir aydır aynı şeyi söylüyor, ortada değişen hiçbir şey yok. Yani bu kontroller nerede yapılıyor kuzey kutbunda özel bir alanda mı yapılıyor ki haftalardır bir cevap yok. Görende sanır ki dünyayı kurtaracak bir buluş için kontroller sağlanıyor. Altı üstü bir hediye çeki ne kadar vakit alır. Bimeks gibi saygın bir kurum böyle yaparsa biz artık kimlere güvenip de alışveriş yapacağız sorarım sizlere...

 • 07 Nisan
  11:00

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22