25 Şubat 2013

Bimcell Konuşma Paketi Sistem Hatası Yüzünden Otomotik Yenilenmiş!

Bimcell hattım ile 11.01.2013 tarihinde kampanya usulüne göre 10 tl ye 250 dk. konuşma paketi satın aldım. 30 gün sonrasında paketi tamamen kullandım ve yükleme yapmadım veya yenileme talimatı vermedim. Fakat bugün 25.02.2013 tarihinde yükleme yaptığımda hattımdan 10 düşülüp 250 dk. konuşma paketi talimatım dışında yenilendi.


Sözleşmeye göre 30 gün sonrası yeterli yükleme yapılmaması ve 5 gün boyunca kredi yüklenmemesi halinde paket otomatik olarak iptal olması gerekiyor. Fakat sistem hatası dolayısı ile yasal süreçten 10 gün sonra talimatım dışında hattıma ücretli paket tanımlanmıştır. Konu ile ilgili acilen mağduriyetimin giderilmesi hususunu Bimcell ' den arz ederim.

Sedat 387 Okunma

Cevaplar

 • Bimcell Temsilcisi16 Mart 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimize 28.02.2013 tarihinde detaylı bilgi verildiği belirlenmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, BİMcell

 • Sedat28 Şubat 2013

  Acaba kaçıncı çalışma başlatılıyor. Daha önce hatalarını kabul ederek 3 defa şikayet kodu gönderdiler ama üçünde de hiç bir şekilde elle tutulur bir gelişme olmadı. Keşke bimcell e hiç bulaşmasaydım. Bence yaptığı hatalar ve çözümlerindeki acizlik kurumun sıralama olarak nerelerde olduğunu çok net gözler önüne seriyor. Umarım mevcut gsm hatları kullananlar bunları dikkate alırlar.

 • Bimcell Temsilcisi28 Şubat 2013

  Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında  bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 444 4 551  numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz. Saygılarımızla BİMcell

 • Sedat27 Şubat 2013

  Maalesf Bimcell konu ile iglili sistemin hatası olduğunu kabul ediyor. Fakat ben müşteri hizmetlerini aradığımda ise internet sitelerindeki tarife sözleşmesindeki '' Konuşma paketim otomatik olarak yenilenilir mi? '' maddesinde belirtilen ( 5 gün içerisinde yükleme yapılmazsa paket otomatik olarak iptal edilir.) maddesinin 29 güne çıkartıldığını söylüyor. Ayrıca mağduriyet yaşadığım konu ile ilgili 2 gün boyunca sadece 2 defa bimcell müşteri hizmetlerini aradığım için paketi kullandığımı söyleyip iadeyi reddediyorlar. Konu ile ilgili Bimcell Gsm hattımı tamamen Bimcell ' in de kabul ettiği şekilde sistem arızası nedeni ile 2 gündür sağlıklı bir şekilde kullanmadım. Bimcell müşteri hizmetleri dışında farklı bir arama yapmadığım kendileri tarafından da tasdik edilmiştir. Fakat kendileri kaynaklı sorunun çözümü konusunda üzerlerine düşeni yapmayı reddetmektedirler. Konunun çözümü ile ilgili farklı tüketici hakları koruma platformlarını da kullanacağımı buradan bildirmek isterim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön