25 Şubat 2013

Bimcell Hattım Aktif Edilmiyor!

0538 852 ***** numaralı hattımı Bimcell'e taşıdım. 24. 02. 2013 saat 16:00 civarı hattım aktif olmalıydı. Nitekim hattım taşındı ama kullanıma kapalı. Şuana kadar ki geçen süreye rağmen hem eski hattım olan Vodafone'u hemde taşımış olduğum Bimcell'i kullanamıyorum !


Yapmış olduğunuz hizmeti dile getirerek en yakın sürede başka bir operatöre geçiceğimi bildirip daha iyi hizmet için kendinizi geliştirmeden sektöre girmemenizi tavsiye ederim !
Hattım taşınmış olmasına rağmen neden aktif edilemiyor ! Kullanıcı olarak zor durumda bırakıldım bu durumdan şikayetçiyim!

Ergen 175 Okunma

Cevaplar

  • Bimcell Temsilcisi16 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 28.02.2013 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve BİMcell Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, BİMcell

  • Bimcell Temsilcisi28 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında  bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 444 4 551  numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz. Saygılarımızla BİMcell

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön