01 Nisan 2013

Bimcell Hat Ücreti!

Avea hat kullanıyordum Bimcell e geçtim.Avea bana faturalı hattan faturasız a geçtin deyip 30tl fatura kesti müşteri hizmetlerini arayınca ise Bim bizim kar ortağımız bu yüzden Aveaiçi taşıma yaptınız diyor.

Bim müşteri hizmetlerini aradım onlarda biz size 20 tl hediye verdik diyor neden geçiş işleminde bundan haberdar edilmediğimi soruncada bana o geçişi yapan arkadaşın görevi olmadığı söyleniyor sanki Bim de geçiş yapmadık da kasap ta yaptık gibi.ayın 21 inde tl yükledim müşteri hizmetlerini aradığım da bir ay dolmadan ayın 17 sinde tekrar yüklemezsem aramaya kapatılacağını söylüyorlar. Aynı olay daha önce Avea ile de yaşamıştım.

Volkan 7.400 Okunma

Cevaplar

 • Volkan24 Nisan 2013

  bu konuda bimcell tarafından kesinlikle aranmadım sadece avea müşteri hizmetlerince arandım.

 • Volkan04 Nisan 2013

  konuyla ilgili bimcell sadece mesaj göndermiş ve hiç bir geri dönüş yapılmamıştır sadece avea müşteri hizmetleri benimle bağlantıya geçmiştir. ve hattıma 20 lira yüklemeyi teklif etmiştir benim derdim 20 tl olmadığı için teklif reddedildi.

 • Bimcell Temsilcisi03 Nisan 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimize 02.04.2013 tarihinde detaylı bilgi verildiği belirlenmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, BİMcell

 • Bimcell Temsilcisi01 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz. Saygılarımızla BİMcell

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön