04 Şubat 2015

Bimcell Haksız Ücreti İade Etmiyor!

Kaç gündür aynı metni kopyala yapıştır yapıp duruyorlar.
Aslında hiçbir şey yapmıyorlar, aldıkları bakiyemden çektikleri haksız ücreti hala iade etmediler. Bakiyemden çekilen 1 lira 56 kuruş lütfen iade edilsin.
Müşteri memnuniyeti mesajları tamamıyla gerçek dışıdır. Müşteri memnuniyeti için önce müşterinin ne istediğini anlayın ve yapın ondan sonra buraya gelip aynı metni yapıştırın.


Kaç gün oldu hala 1,56 lirayı iade etmediniz. Mesajlara aynı standart metni burada kopyala yapıştır yapıp duruyorsunuz. Hiç ilgilenmiyorsunuz ve isteklerimizi dikkate almıyorsunuz. hiçbir şey yapılmadığı halde standart mesajda iş yapılmış gibi göstermeye çalışıyorsunuz. Herkese aynı metinden vazgeçin lütfen.

Orhan 1.124 Okunma

Cevaplar

  • Orhan17 Mart 2015

    İnceleme ve işlem yaptınız! Gerçekten mi, ne yaptınız yazın bizde bilelim ben niye arayayım ki sizi size ne istediğimi yazdım kopyala yapıştır yapmayla kendinizi iş yapıyorsunuz sanmayın

  • Bimcell Temsilcisi06 Şubat 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön