22 Ekim 2014

Bimcell Yurt Dışında Hattımı Kullanamıyorum!

Bugün itibariyle yurt dışında Bimcell'e ait hattımı kullanamıyorum. Geçen hafta 2 kere müşteri hizmetlerini aramama ve hattımın yurt dışında dolaşıma açık olmasını istememe rağmen bugün bu gerçekleşmedi. Önce sabah Bimcell telefonunuzu yurt dışında kullanabilirsiniz dedi. Fakat hiç bir yerle görüşemiyorum. *121* ile aradığımda da bakiyeniz yok diyor. Halbuki hattımda para da yüklü. 2 kere online işlemlerden talep de attım, herhangi bir çözüme ulaşılamadı. Yurt dışında kullanmak için daha iyi bir hizmet satın almak gerek.

Özgür 1.562 Okunma

Cevaplar

 • Özgür27 Ekim 2014

  Yurt dışında telefonla konuşamıyorum diyorum, sizi telefonla aradık ulaşamadık diye cevap veriyorlar, sorun zaten ulaşılamamam! Bunu çözmeleri gerekiyordu, çok kritik bir şey olsaydı yurt dışında herhalde baya sıkıntı olacaktı. Yurt dışı kullanılacaksa Bimcell'le bu işlemi yapamıyorum.

 • Bimcell Temsilcisi23 Ekim 2014

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 23.10.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve BİMcell Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, BİMcell

 • Özgür23 Ekim 2014

  siz inceleyinceye kadar ben Türkiyeye dönüyor olacağım. Siz kısa sürede çözüm bulamadığınız için (ilk iletişim kurmam cuma günü oldu) ben kullanmadan gideceğim yurt dışında. Zaten yarın öğleyin dönüyorum, yurtdışında konuşmak bu kadar zor olmamalı!

 • Bimcell Temsilcisi23 Ekim 2014

  Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz. Saygılarımızla BİMcell

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön