Bimcell Telefonum Açık Olduğu Halde Ulaşılamıyor!

Ahmet K. |

Bimcell'den aldığım günden bu yana sık sık hattımın gitmesinden şikayetçiyim, öyle ki telefonum açık ekranda şebeke full çekiyor ancak birini arayacağım zaman yalnızca acil aramalar diyor biri beni aradığı zaman ulaşamıyor.

İlk önceleri telefonda arıza olduğunu düşündüm ancak telefonumu değiştirmeme rağmen sıkıntı gitmedi. Bimcell kafasına estiği zaman hattımı ulaşılmaz gösteriyor. Beni arayan müşterilerim bana ulaşamadığı zaman benim kazanç kaybımı kim karşılayacak. Bu sorun düzeltilmezse hattımı en kısa zamanda değiştireceğim böyle bir saçmalık olmaz.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Şubat
  10:45

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimize 28.01.2015 tarihinde detaylı bilgi verildiği belirlenmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  BİMcell

 • 26 Ocak
  14:42

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  BİMcell