18 Eylül 2013

Bimcell Parayı Ödetiyor Ama Hizmet Vermiyor!

14.09.2013 günü Yapı Kredi kredi kartımla Bimcell'in internet sitesinden 20 TL değerinde kontör yüklemesi yaptım. Bugün 17.09.2013 ancak benim 20 TL'lik kontör hala gelmiş değil. Bimcell'in müşteri hizmetlerini aradım, bana ödeme ekstresinin banka onaylı örneği ve ayrıntılı bir dilekçeyle başvurun dediler.

Kredi kartımdan ödeme yapmışım, sizin sisteminizde bir sorun varsa siz ödeme yaptığım bankayla görüşüp sorunu çözün. Kolaylık olsun diye internet sitesinden kartla işlem yapıyorum. Bana git bankaya işlemin onaylı ekstresini getir diyemezsiniz. Bu kontör, Bim mağazasından alınca anında yükleniyor da internet sitesi üzerinden yapılan işlemde gelmiyorsa orada sizin sorununuz var demektir.

Nagihan 211 Okunma

Cevaplar

  • Nagihan23 Eylül 2013

    Konuyla ilgili 444 4 551 numaralı telefondan arandığım belirtilmiş ancak beni bu numaradan hiç aramadınız. Beni arayan ve msj gönderen avea müşteri hizmetleriydi. Avea nın beni aramasının da bir mantığı yoktu. Eğer bilgilendirme yapacaksanız kendi müşteri hizmetleri numaranızdan ararsanız konuyu bildiğimizden telefonu cevaplandırırım.

  • Bimcell Temsilcisi21 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 20.09.2013 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve BİMcell Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, BİMcell

  • Bimcell Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz. Saygılarımızla BİMcell

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön