26 Ekim 2016

Bimcell Online TL Yükleme Sonucu Bakiye Geçmemesi!

25.10.2016 tarihinde Bimcell.com.tr üzerinden TL yüklemesi gerçekleştirdim. Ancak bakiyeme yansımadı. Müşteri temsilcisiyle görüşüp durumu izzah ettiğimde sistemde ödemenin gözükmediği dekontu [email protected]***.com.tr üzerinden mail atmamı istediler. Dekontu gerekli mail adresine atıp belli bir süre geçtikten sonra tekrar müşteri temsilcisiyle görüştüğümde mailin gözükmediğini belirttiler. Benim gönderdiğim mail gerekli adrese ulaşıyor ancak işleme alınmıyor. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Eray 571 Okunma

Cevaplar

  • Eray 27 Ekim 2016

    25.10.2016 tarihinde Bimcell.com.tr üzerinden TL yüklemesi gerçekleştirdim. Ancak bakiyeme yansımadı. Müşteri temsilcisiyle görüşüp durumu izzah ettiğimde sistemde ödemenin gözükmediği dekontu i****@turktelekom.com.tr üzerinden mail atmamı istediler. Dekontu gerekli mail adresine atıp belli bir süre geçtikten sonra tekrar müşteri temsilcisiyle görüştüğümde mailin gözükmediğini belirttiler. Benim gönderdiğim mail gerekli adrese ulaşıyor ancak işleme alınmıyor. 26.10.2016 tarihinde görüştüğümde dekont ve dilekçeyi faks atmam istendi ve faksıda ilgili telefon numarasına gönderdim. Tekrar müşteri temsilcisini aradığımda yine sorunuma çözüm üretemediler.Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

  • Eray 26 Ekim 2016

    26.10.2016 tarihinde faks ile dekontu gönderdim ancak bulamıyorlar. 2 gündür telefon görüşmesi yapamadığım için iş kaybı yaşadım tüketici haklarına konuyu taşıyacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön