20 Temmuz 2013

Bimcell Online İşlemler Üzerinden Para Yükleme Eziyeti!

18 Temmuz 2013 saat 00.57 sıralarında 20 TL yükledim. Bimcell hattıma online işlemler üzerinden. Sabah oldu para yatmamış. Müşteri hizmetlerini aradık, genel bir sorun olduğunu aynı şikayetlerin geldiğini, sorunun düzeltileceğini ve paranın gün içerisinde hesaba yatacağı tarzı şeyler söylendi.

2 gün geçti, hala para yok. Kredi kartından çekilmiş gözüküyor. Bugün bir daha müşteri hizmetlerini aradık fakat bize kendilerinin herhangi bir ödeme göremediklerini söylediler. Bir dilekçe yazmamızı ve kredi kartı ödeme bilgisini yazdırıp verdikleri adrese fakslamamız istendi.
Sistemde hata olabilir normaldir ama sistemde hata olduysa bu sizin sorununuz beni neden uğraştırıyorsunuz?

Yılmaz 174 Okunma

Cevaplar

 • Yılmaz 30 Ağustos 2013

  yaklaşık 1 hafta önce 23 küsür lira iade edildi. (3 küsür lirası müşteri hizmetlerini aradığım için kesilen ücretmiş.)

 • Yılmaz 30 Temmuz 2013

  24 temmuz'da Ptt'den dilekçe ve belgeyi faksladım, bir kaç gün sonra müşteri hizmetlerini arayıp durumu sordum ama kendilerine bir faks ulaşmadığını bir daha faks çekmemi istediler. Evet yanlış okumadınız 20 lira için 6 lira faks masrafı ve üzerine yol masrafı... Mantığınız alıyor mu bunu? 3 liraya faks çekmişim zaten gidip bir daha 3 lirasını geçtim ptt evimizin yanında değil ki! Sizinle mi uğraşacağım. Anlamadığım bu 20 lira uçtu mu? Size gelmeyecek mi bu 20 lira??? Kart mı yuttu 20 lirayı, çekilmiş karttan! BTK üzerinden şikayette bulundum onada cevap gelmedi henüz. Gerçekten Bimcell'den çok memnundum ama bu olay bimcell'i gözümden düşürmüştür. Gün itibari ile Hattı mı Turkcell'e taşımış bulunmaktayım. Bir dahada bimcell'i aklımın ucundan bile geçirmeyi düşünmüyorum.

 • Yılmaz 27 Temmuz 2013

  22 temmuzda sadece 1 kere aradınız. Ben telefon başında sizin aramanızı mı bekleyeceğim? Kısa mesaj filanda gelmedi! 20 lira için çekilecek çile değil bu! Ptt ye gidip faks çektim 3 lira da onun için verdim, yola ayrıca para verdim, zaman harcadım sisteminizde ki hata yüzünden! Ben 20 liramın iadesini ayrıca 3 lira faks parasını ve 2 lirada yol paramın ödenmesini istiyorum! Bu ne be! 20 lira yükledik pişman olduk 8-9 gündür telefon ile arayanlara dönemiyorum, severek kullanıyorduk bimcell'i ama bu olaylardan sonra dahada elimi sürmem gidip hattıda taşıyacağım!

 • Bimcell Temsilcisi27 Temmuz 2013

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 22.07.2013 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve BİMcell Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, BİMcell

 • Bimcell Temsilcisi22 Temmuz 2013

  Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz. Saygılarımızla BİMcell

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön