Bimcell Numara Taşıma Sonrası Bakiye İadesi Yapmıyor.

Gökhan H. |

7 Nisan'da içerisinde yaklaşık 39 tl bulunan faturasız Bimcell hattımı taşıdım. İşlemden bir hafta sonra Bimcell'i arayıp kalan tl'leri nasıl geri alabileceğimi sordum. Müşteri hizmetleri yetkilisi de "iki operatörde ilk faturanızdan düşer" dedi.

26 Nisan'da ilk fatura kesildi ve birkaç gün öncede fatura çıkmış. Son ödeme tarihi 20 Nisan olan faturamın tutarı 9,75 tl. E hani faturadan düşülüyordu kalan bakiye? Tekrar müşteri hizmetlerini aradım bana bu seferde "son ödeme gününe birkaç gün kala düşer" dendi. Düşmezse aramam söylendi ama faturayı yine ben ödedim.Düşme filan olmadı.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mayıs
  08:12

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimize 27.05.2014 tarihinde detaylı bilgi verildiği belirlenmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  BİMcell

 • 27 Mayıs
  08:35

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  BİMcell