17 Eylül 2013

Bimcell Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmadı!

12 Haziran 2013 den beri Bimcell kullanıyorum. İlk defa böyle bir sıkıntıyla karşılaştım. Dün telefonuma mesaj geldi Bimcell'den "Paketinizin kullanım süresi yarın doluyor" şeklinde.

Yine de 9333'ü arayıp teyit ettim. İnternet sms dakikam vardı. Bunun üzerine internet kullandım. Kullanımı da 23. 45 gibi tamamladım. 27 lira yüklü olan hattımdan gece 00. 00 da paket tanımlamasıyla 19 lira eksildi.

Normalde 8 lira kalması gerekirken 0 lira kalmış yani TL yok diyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise 13. dk dan sonra ilkinde yüzüme kapattı M. Bey. İkincisinde G. Hanım yapacakları bir şey olmadığını akşam 21. 01 de kullanım süremin dolduğunu söyledi. Mağduriyetim de hala giderilmedi!. .

Abdurrahman 274 Okunma

Cevaplar

 • Abdurrahman23 Eylül 2013

  Daha önce oluşturduğum "Bimcell Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmadı!"başlıklı şikayet üzerine müşteri hizmetlerinden aradılar. Durumu izah ettim ve hak verdiler. Uzman ekiplerini bana yönlendireceklerini söylediler. Gün içinde aradıklarında bir seminerde olduğum için cevaplayamadım. Akabinde ben aradım müşteri hizmetlerini. Tamam efendim siz kapatın biz size geri dönüş yapacağız dediler. 5. gün bugün hala dönmediler. Burada tüm şikayetlere cevap verdikleri göründüğünden ilgililermiş gibi anlaşılmasın. Zira şikayetimin alt kısmına yazdığım hiçbir iletime cevap dahi alamadım. Zaten ondan dolayı yeni bir şikayet metni dolduruyorum.

 • Abdurrahman22 Eylül 2013

  Hala bekliyorum aramalarını. Amma zormuş arkadaş yaa

 • Abdurrahman21 Eylül 2013

  Bugün 4.gün ve hala bekliyorum aramalarını. Tekrar hatırlatayım konuşmak için ben aradım. Siz kapatın biz sizi arayacağız dediler.

 • Abdurrahman20 Eylül 2013

  18.09.2013 tarihinde bir seminerde olduğum için açamadım. Sonrasında verdiğiniz numaradan ulaştım ve beni tekrar arayacaklarını söylemişlerdi. Dün de aramadılar bugün de henüz aramadılar. Ayrıca insanların da meşguliyetlerinin olabileceği düşünülmeli ve en az iki kez aranmalıdır diye düşünüyorum.

 • Bimcell Temsilcisi20 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 18.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve BİMcell Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, BİMcell

 • Bimcell Temsilcisi18 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz. Saygılarımızla BİMcell

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön