15 Mayıs 2013

Bimcell Mağdur Oldum!

Ben hattımı Vodafone dan Bimcell e taşıdım. Telefonumu yanlışlıkla çamaşır makinesinde yıkadım makineden çıkardıktan sonra hattım mesaj alıyor arama alıyor mesaj gönderiyor fakat arama yapmıyordu ben Bim e gittim durumu anlattım bana yedek sim verdiler sonra yedek sim açıldı yine aynı sorun daha sonra yine gittim Bim e müşteri hizmetlerini arayın dedi tabi operatöre bağlanabilirsen konuşacağım ama neyse.

Bayağı uğraştıktan sonra hat kesildi sonra yeniden operatöre bağlanmaya çalıştım ama nafile bekletiyorlar saatlerce bekledim en sonunda usandım ve Bimcell i başka bir operatöre taşıyayım dedim ama o da mümkün olmadı Bimcell i taşımak çok zor sistem hata veriyor sürekli artık yeter dedim bıraktım.

Esma 381 Okunma

Cevaplar

  • Esma 20 Mayıs 2013

    defalarca mı aradınız çok komiksiniz gerçekten ! sadece bir sefer aradınız ona da yetişemedim ve 1 sefer de mesaj attınız ama ben arama ulaşamıyorum size her aradığımda bir türlü bağlanamıyorum ne hikmetse!

  • Bimcell Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 15.05.2013 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve BİMcell Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, BİMcell

  • Bimcell Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz. Saygılarımızla BİMcell

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön