Bimcell Kaç Aydır Haksız Para Alıyor!

İbrahim D. |

0 542 466 **** numaralı hattım için Bimcell'e ücreti 10 TL iken başvurdum ve birkaç ay kullandıktan sonra ücretimi 12 TL yaptılar. Bu zammı tasvip etmememe rağmen zamlı olarak kullanmaya devam ettim. Ancak çevremdeki benim önerdiğim arkadaşlar hala 10 TL'ye konuştuklarını söyleyince çok şaşırdım. Bu konudaki mağduriyetimin giderilip tekrardan paketimi 10 TL'ye almak istiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim D.
  16 Ekim
  00:15

  müşteri hizmetleri bulunduğum pakete haziran ayında geçtiğimi söyledi ve daha önce geçseymişim zammın yansıtılmayacağını belirtti. ben ayrıca hazirandan daha önce bu pakete geçtiğimi söylememe rağmen hayır öyle değil cevabını aldım ve bu hizmetten memnun kalmadım. en kısa sürede farklı bir hatta geçiş yapmayı düşünüyorum.

 • 11 Ekim
  08:30

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Ekim
  14:37

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  BİMcell