Bimcell Hattıma Yüklediğim TL Gelmedi!

İbrahim K. |

02.12.13 tarihinde Bim mağazasından Bimcell hattıma 10 tl'lik yükleme yaptım. Hattıma gelmedi numaranın doğru olduğuna baktım fişten doğruydu yüklediğim yere gittim hiç umursamadılar 1 saate gelir bizlik bir şey yok, müşteri hizmetlerini ara dediler. Müşteri hizmetlerini aradım bir iki işlem yaptırdılar. Yüklediğin yere git biz bir şey yapamıyoruz dediler. Biraz tersleyince fişi faxla dediler. Faxladım halen daha ne gelen var ne giden. Hiç ilgilenmiyorlar. Ucuz mal daima pahalıdır!

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Aralık
  08:54

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimize 09.12.2013 tarihinde detaylı bilgi verildiği belirlenmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  BİMcell

 • 09 Aralık
  08:48

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  BİMcell