Bimcell Hattım Hala Aktif Değil!

Ayhan K. |

16.11.2013 te Bim'e Avea hattımı Bimcell'e taşımak için başvurdum, 1 günde aktif olacağı söylendi. Aradan 5 gün geçti aktif olmadı yeniden Bim'e gittim ve Avea kartınız takılı olsun 1 gün içerisinde mesaj gelecek ve aktif olacak dediler. Avea hattını takıp bekledim mesaj gelmedi Bim'e gittim bu kezde Avea hattına lira yüklemek gerektiğini söylediler ve 10 TL yüklediler.

Müşteri hizmetlerini arayıp hattın konuşmaya açık olduğunu transferi yapmalarını söylediler. Müşteri hizmetleri Bim personeline 1-2 saat içinde Bimcell kartının kullanıma açılacağını iletti. 6 saat geçti hat açılmadı 4444551'i aradım kimlik fotokopisinin okunmadığını Bim'i arayamayacaklarını ve benim Bim'e gitmemi söylediler.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Kasım
  14:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.11.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve BİMcell Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  BİMcell

 • 26 Kasım
  14:12

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  BİMcell