Bimcell Hala Geçiş Yapamadım!

Ferhat D. |

0536 850 **** ve 0507 412 **** numaralı iki faturalı hattımı Avea' dan Bimcell'e geçirmek için başvuru yaptım iki gün içerisinde geçeceğimi söylediler fakat halen geçmiş değilim forumlarda okumuş olduğum iki haftadır geçemeyen mağdur vatandaşların isyanıyla karşılanınca kahroldum.

Çünkü iki gün sonra faturalı iki hattımın hesap kesim tarihi gelmiş olacak bir gün geçse bir aylık faturayı ödeyeceğim halbuki geçiş için sanırım dört gün yeter fakat iki haftayı duyunca hevesim kursağımda kaldı. ne milli maçı nede Beşiktaş ı ne maaşı nede harcamayı ne faturayı ödemeyi nede hattı geçişi huzur içinde yapamayacak mıyız huzur haram mı oldu bize?

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Nisan
  09:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimize 23.04.2013 tarihinde detaylı bilgi verildiği belirlenmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,
  BİMcell

 • 23 Nisan
  10:16

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  BİMcell