Bimcell 'de Micro Sim Yok.

Sabri K. |

Aldığım telefona micro sim takmam gerekiyor, müşteri hizmetlerini aradığımda ellerinde zaten böyle bir kart olmadığını söylediler. Ben şimdi ne yapmalıyım. Avea bayilerinde belli bir ücret karşılığı kestirebilirmişim mevcut kartımı. Bu bana anlamsız geldi neden para vermek zorundayım madem böyle bir katınız yok, en azından müşterileri belli bir yere yönlendirip bu işlemi ücretsiz yapabilirler.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Eylül
  11:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimize 18.09.2014 tarihinde detaylı bilgi verildiği belirlenmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  BİMcell

 • Sabri K.
  18 Eylül
  07:36

  burda kayıtlı hattım için değil adıma kayıtlı ikinci bimcell hat için micro sim istiyorum ,burda kayıtlı hatla ilgili soruşturma başladı diye msaj geliyor burda kayıtlı hat turkcell hattıdır.

 • 17 Eylül
  13:55

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  BİMcell