04 Kasım 2015

Bimcell Bari Sen Yapmasaydın Bunu...

Bimcell'e geçtim. Bim dedik güvendik. Bimcell'e geçtiğime pişman oldum. TL yüklemek için her 3 gidişimin 2'sinde muhakkak sistemde arıza oluyor ve yükleme yapamıyorum. Normalde 23 liralık paketi kullandım bir süre 25 liralık yükleme yaptığımda 23 lira bakiyeden düşüyor kalan 2 liranın da 1.80 lirası devlete gidiyordu.

Ancak son yükleme yapmak istediğimde 25 liralık yüklemenin kaldırıldığı, 30 liralık yükleme yapabileceğim söylendi. İşte bunu yapmayın arkadaş 30 TL yükleyeceğim 23 lira pakete düşecek 2 lira vergi kalan 5 liranın daha ben bir daha ki aya sarktığını görmedim. O paketten artan 5-6 TL asla sarkmıyor diğer aya, bir şekilde gidiyor ve ben 30 TL'ye yüklemiş oluyorum paketi.

Serdar 504 Okunma

Cevaplar

  • Serdar09 Kasım 2015

    sonuç olarak bu çakallığı sırf Avea da yaptığı için 10 yıldır kullandığım hattı Bımcell e gecırdım Bımcellın de bu kurnazlıgı yapmaya calısıtıgını görünce Vodafone a gectım bakalım. TL yuklemesı yaparken bu TL yukleme fıyatlarını bılerek bu şekilde duzenlıyorlar. 20 TL lık yukluyosun 30 TL lık yukluyosun. 25 TL lık neden yuklenmıyor? Ben 23 lıralık paket için 30 lıralık yukleme yapmak zorunda mıyım. Adamlar bılerek 25 lıralık yuklemeyı sısteme dahıl etmıyorlar ki millet faz fazla yükleme yapsın diye. Paketten artan 5-6 lıra asla ama asla bir dıger aya sarkmıyor bir şekilde gıdıyor o TL ler. Ay başı gelınce yine aynı terane.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön