Bimcell Aylık Güncellenen Oyunlar Mağdur Ediyor!

Murat U. |

Oyun tamamen kısa süreliydi .Oyunu oynarken birdenbire bir yazı karşıma çıktı yazının ne olduğunu bile anlayamadan yanlışlıkla onayladım ve bana bir mesaj geldi talebiniz kabul edilmiştir. Hattınızdan 12 tl kesilecektir denilerek mesaj geldi. Bu oyun yüzünden toplamda 20tl'm boş gitti şikayetimse en kısa süre içinde hattıma uyulama yaparak oyunun hattımdan para kesmemesidir.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Nisan
  13:45

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.04.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve BİMcell Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  BİMcell

 • 08 Nisan
  08:17

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  BİMcell