Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Bim ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bim'in Etiket Ve Kasa Fiyatı

1.234
Rukiye
Rukiye 29 Ocak 22:57

28 Ocak tarihinde Bim marketten Xiaomi ® Redmi ® 9c cep telefonu aldım. Mağazadaki etiketinde ve internetteki kataloğunda 3649 lira yazıyordu. Kasaya geldiğimde fiyat bir anda 3749 lira oldu. Nedenini sorduğumda fiyat etikette yanlış olmuş dediler. E o zaman etiketi neden kaldırmıyorsunuz doğrusunu yazın dediğimde cevap vermediler. Daha önce bir kere daha aynı problemi yaşadım ama Bim asla bunu yapmaktan vazgeçmiyor.

Benzer Şikayetler

profile
224
25 Aralık 2022

Bim Ürünlere Yok Çekiyorlar, Kurumsal Muhatap Yok.

23 Aralık 2022 tarihli katalog ürünlerinizden Starcom Sup Mini El Atarisi ürününü satın almak için saat 9'da Bim Şubesine gittim. Ürünün gelmediğini söylediler. Yakın şubelerden birini arayarak oraya da gelmediğini ilettiler. Daha sonra Adana Bölge Temsilciliğinize telefon ettim. İnternet siteleri a...

profile
722
08 Temmuz 2022

Bim Broşürde Olan Ürün Yoktu

Bim'e gelecek olan 64 GB oppo telefon gelmedi. Çerkezköy de hiçbir şubeye gelmemiş. Gelmeyecek bir urunu neden kataloğa koyuluyor. Oradan bir çalışan uygulama üzerinden alabilirsiniz diyor. Eve geldim uygulamaya gırdım. Orada daha pahalı bir telefon vardı benim Bim broşüründe gördüğüm telefon yoktu.

profile
181
4 gün önce

Bim T. C. İstenmesi Ve İade

24 Mart günü Bim Harran ilçesinde aldığım ürün ihtiyacıma cevap vermediği için iade etmek için gittim. Görevli kasiyere kasa fişini verdim. T.C. numaramı vermem gerektiğini söyledi. Telefon numaramı söyledim, ancak "neden yukarıya öyle istiyorlar?" diye sordum. T.C. vermenin zorunluğunu anlamadım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Dilfouza
Dilfouza
 

Şikayetler aynı kimse bir şey yapmıyor boşuna yazıyoruz

Rukiye
Rukiye
 

Bim şikayetime dönüş yapıp ücretimi iade etti.