Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

BİM'den RKS Elektrikli Bisiklet Aldım Batarya Bozuk, İade Alınmadı

Onur
25 Haziran 09:15
1.908

29.03.2024 tarihinde BİM den RKS marka elektrikli bisiklet aldım. Batarya bozuk çıktı. Servisine götürdüm 2 ay oyaladı beni. Sonunda fabrikanın değişim ya da onarım yapmadığını söyleyerek bozuk bataryayı geri verdi. Kullanmadığım ürünün iadesi için aldığım yere, Kozan BİM mağazasına gittim. Pahalı bir ürün olduğu için iade süresinin geçtiğini, iade alamayacaklarını söylediler. İade için servisten "iadeye uygundur" belgesi almam gerektiğini söylediler. Servise gittim durumu anlattım. Adam servisliği bıraktığını, öyle bir belge veremeyeceğini söyledi. Tekrar mağazaya gittim. Mağaza Adana merkezde bir servise gitmemi söyledi. Kısaca BİM'den aldığım bozuk ürün yüzünden rezilliğim diz boyu. Daha kullanmadığım ürünün arızası yüzünden benden işlerimi Adana merkezde halletmemi söylüyorlar. Ben haftanın 7 günü çalışıyorum. BİM'den aldığım arızalı ürün için zamanımdan ve yol masraflarım dan feragat etmemi istiyorlar. Çözümü burada da bulamazsam hukuki yollardan ilerleyip sonuçlarını da yine burada sizlerle paylaşacağım.

BİM'den RKS Elektrikli Bisiklet Aldım Batarya Bozuk, İade Alınmadı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Mehmet

Sorununuz giderildi mi. Benimde aynı problemim var ve benim ürünüm yurt dışı olduğu için Türkiye'de serviside yok.

Onur

Hâlâ sorunu gideren yok. Sizinki ne durumda. Ben Tüketici Hakları'na başvuracağım en kısa zamanda. Bir daha BİM'den bir 💩 alırsam 2 olsun. Gider 101 den alırım ak.

Onur

Hayır. Hiçbir şekilde iletişime geçen olmadı. Bugün de iletişime geçen olmazsa Instagram ve Twitter resmi sayfalarındaki gönderilerinin altına yorum yapacağım

BİM İade Şikayetleri

BİM Valiz Mağduriyeti Yaşatıyor

Bünyamin
04 Temmuz 18:33
377

BİM Etiket Kasa Arası Fiyat Farkı

İdil
29 Haziran 14:58
351
BİM Etiket Kasa Arası Fiyat Farkı
BİM Etiket Kasa Arası Fiyat Farkı

BİM Son Kullanma Tarihi Olmayan Dondurma Hayal Kırıklığı

Mehmet
13 Nisan 21:11
590
BİM Son Kullanma Tarihi Olmayan Dondurma Hayal Kırıklığı
Benzer Şikayet Yaz