Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Bim'den Aldığım Vip Süt Tozu Kahveyi MahvEtti

profile
08 Eylül 2022
3.333

Bim'den aldığım vip süt tozu kahvemi berbat hale getirdi. Sudan kaynaklı sanıp suyu değiştirdim, kahveden kaynaklı sanıp kahveyi bile değiştirdim ama yok. Sonuç aynı. Su içinde yüzen... Gibi duruyor. İştahım kapandı yemin ederim. İçine ne koyuyorsunuz artık bilmiyorum.

Bim'den Aldığım Vip Süt Tozu Kahveyi MahvEtti

Benzer Şikayetler

BİM Aldatıcı Reklam Yapmak

profile
6 gün önce
101

15.09.2023 günü afişlerde binlere gelecek olan saç sakal düzeltme Makinesi. 5 mağazayı gezdim hiçbir yerde yok gelmedi abi diyorlar bu sadece bir örnek bu konuda çok şikayet var reklamını yapıyorsan getirmek zorundasın gerekli yerlere şikayet ettim. Buna bir çözüm bulunması lazım ipin ucunu kaçırdı...

BİM Aldatıcı Reklam Yapmak

BİM Ve A101 Aktüel Ürünleri Neden Mağazada Hep Bitmiş Oluyor

profile
1 hafta önce
172

Başta BİM ve A101 olmak üzere mağazaya getirilen aktüel ürünlerden çoğunun mağazaya bile getirilmeden yok olup uçtuğunu düşünüyorum. Bu çok büyük bir haksızlık. Ya o kataloglarda kaç adet o ürün getirilecekse yazın ya da (kimseyi zan altında bırakmak istemem vardır ya da yoktur bilemeyiz. ) çalışanl...

BİM Fiş Olmadan İade Alınmıyor

profile
2 hafta önce
173

Dokuzuncu ayin 1 inde yoğurt almıştım. Tadında değişiklik var mağaza çalışanına ilettim. Getirin dediler. Götürdük fiş olmayınca iade alamayacağını söyledi. Maaş kartıyla aldığım için ekstresini gösterdim. Kabul etmediler ne yapabilirim?20 yildir BİM marketin aynı marka yoğurdunu alıyorum.

BİM Bozuk Ürün, Piliç Kebap

profile
2 hafta önce
153

BİM'den Aldığım ürün bozuk çıktı yenmiyor getirdim pişirdim tadı acı bildiğiniz bozulmuş. Yazık günah değil mi. Tarihi geçmemesine rağmen bozuk bildiğin ge gereği yapılsın. İnsanların çoğu zaten perişan mağdur geçim derdinde ayıp gerçekten ayıp değil mi hiç yakışmadı BİM BİM BİM.

1

BİM Kahvaltılık Sos İçerisinde Yabancı Cisim Çıktı

profile
3 hafta önce
165

Birkaç gün önce BİM'den kendime bol bol kahvaltılık sos aldım sürekli kullandığım bir marka dün sabah kahvaltıya getirdim eşim içinde bir poşet gibi bir şey var dedi bende şaşırdım biraz. Gidip baktığımda gerçekten içinde ip gibi bir şey çıktı çok şaşırdım resimlerini paylaşacağım size.

BİM Kahvaltılık Sos İçerisinde Yabancı Cisim Çıktı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz