Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Bim ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bim'den Aldığım İlkgün Çilek Reçeli Bozuk

154
Heja
Heja 11 Ocak 23:09

Diyarbakır Bağcılar Bim şubesinden aldığım 2 kg İlkgün reçeli küflü çıktı. İade için fişini bulamadım maalesef. Fiyatları yükseltip, kalitesiz ürünlerle insan sağlığını bozmak nedir ya? Fiyatları düşük tutmak için maalesef kalitesiz ürünler piyasaya sürülüyor.

Benzer Şikayetler

profile
152
4 gün önce

Bim Reçel İçinde Salyangoz

Üç dört gün önce Bim'den üç tane ufak Çilek reçeli aldık ve içinden salyangoz çıktı bu gerçekten saçmalık kaç gündür mide bulantısı yüzünden bir şey yiyemiyorum nasıl bir sorumsuzluk fotoğrafları mevcut bunu şikayet etmek istiyorum inanılır gibi bir şey değil

Bim Reçel İçinde Salyangoz
profile
76
1 hafta önce

Bim Reçel Den Plastik Parçaları Çıktı

Merhabalar bugün Çilek reçeli aldım Bim'den açtım içinden plastik parçalar çıktı. Ve çok kotu görüntüsü vardı. Ya farkında varmadan yeseydim boğazıma takılsaydı ne yapacaktım. Sonra kavanozu karıştırınca birkaç parça daha çıktı. Daha fazla çıkabilirler.

profile
348
07 Ocak

Bim İlkgün Çilek Reçelinin İçinden Saç Kılı Çıktı

Bim'den aldığım İlkgün markalı Çilek reçelinden saç kılı çıktı, elimde fotoğrafları var, ilgili birimlere şikayette bulunacağım fiyatı çok ama insan sağlığı ucuz. Yetkililerin bir an önce bu duruma el atması gerekiyor denetimlerin daha sık yapılması gerek.

Bim İlkgün Çilek Reçelinin İçinden Saç Kılı Çıktı
profile
264
14 Eylül 2022

Bim Yiyeceklerinden Böcek Çıkıyor

Bim'den aldığım Çilek reçelinde tırtıl çıktı, elimde fotoğrafları var, ilgili birimlere şikayette bulunacağım, gereken yapılsın. İnsanların hayatı ucuz değil. Dikkat edilmesi lazım. Ya o böcekten dolayı zehirlenseydik? Sorumluların bunu üstelerine alıp gerekeni yapması gerekiyor!

Bim Yiyeceklerinden Böcek Çıkıyor
Bim Yiyeceklerinden Böcek Çıkıyor
Bim Yiyeceklerinden Böcek Çıkıyor
  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .