BİM ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Büşra sonuçtan hiç memnun değil

Bim'den Aldığım Çikolata Kaplı Çileğin Ekşi Çıkması

1.417
Büşra
Büşra 26 Ocak 15:38

Bim'den "dolce Buono" adlı markalı Çilek draje aldık ve tarihi geçmemesine rağmen ekşi çıktı. Çok kötü en yakın zamanda bize geri dönüş yapmanızı bekliyoruz. Paramız boşuna gitti yani ve çok pahalıydı böyle ürünlerin Tadım ® testinden geçmesi lazım. Fakat sizler olduğu gibi katmışsınız.

Benzer Şikayetler

profile
947
26 Aralık 2022

Bim Aldığım Üründen Memnun Kalmadım ve İade Almadı

Ferahlı mahallesindeki Bim den ananas aldım fakat olmamış ve kötü koku vardı. Daha olmadan tezgaha koyduklarını söyledi çalışan ve geri iade almadı çöpe attım bu nasıl bir durum olmayan malı nasıl satarlar bu pahalılıkta yazık değil mi onun parası çöp oldu.

profile
2.443
27 Eylül 2022

Bim Kalitesizleşti Ve Kötüleşti

BİM'deki her gıda pahalı veya ucuz artık yenmeyecek derecede kalitesizleşti. Ürün fiyatları arttı kalite bitti. Örnek vereyim en pahalısından fındık kreması aldım o kadar mı kötü olur tost ekmeği aldım acı tadı var zeytin alıyorum çürük çıkıyor her şeyde bir kalitesizlik mevcut sanırım artık buradan...

profile
951
12 Eylül 2022

Bim Yırtık  Okul Çantası

Okullar başlamadan önce Bim marketten orta okul çantası 179 TL aldık. Bugün ve okul ilk günde hemen kollardan yırtık çıkmış! O kadar kötü ve pahalı ürün. Aynı zamanda iade kabul etmemişler. Keşke Bim'den almasaydık.

Bim Yırtık  Okul Çantası
Bim Yırtık  Okul Çantası
Bim Yırtık  Okul Çantası
+2
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .