Bim ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bim'deki Studi Sulukları Kalitesiz

235
Tuğba
Tuğba 18 Kasım 2022 17:24
Bim'deki Studi Sulukları Kalitesiz

Bim'den aldığım iki adet studi marka suluk ki tanesi 70₺ az da değil! Düşük derecedeki yıkamaya attığımda çıkan sonuçla şok oldum. Şikayet arz etmek in girdim ve gördüm ki benim kadar birçok insan da mağdur ayıp ya bu kadar insan mağdurken hâlâ nasıl sürebiliyorsunuz bunları? Hayır başıma geldi de gördüm tüm bu yazılanları. Keşke daha önce duysaymışım böylesi talihsizliği ama demek ki bir buraya yazmamak gerekiyormuş yayılması için daha farklı mecralara ifşa etmek gerekiyormuş anladık.

Benzer Şikayetler

profile
250
22 Kasım 2022

Bim Marketleri Çikolatalı Pastası

Her hafta mutlaka aldığımız çikolatalı pastanın bir hafta farkla içinin krem şantiyle dolu olması şoku... Kekinin incecik olması. Hafta da yaptığınız 5 TL zam da cabası. Pasta değil krem şanti köpüğü yedik. Gözle görülür şekilde. Zam geldikçe köpük yememiz.

profile
702
07 Ekim 2022

Bim Un Sorunu!

videoplayer-icon

Bim efsane un'u aldım içi resmen böcekli ve kurtlu fark etmeden ya yeseydik resmen insanların sağlığıyla oynanıyor. O kadar şubesi olan bir firmaya hiç yakıştıramadım resmen şok oldum. Üzerinde son tüketim tarihine daha bir sürü zaman var ürün böcekli!

Bim Un Sorunu!
profile
394
18 Ağustos 2022

Bim Gıda Ve Yabancı Madde

Ürünün içinden nohuttan büyük taş çıktı aynı renk saba marka fark ettim Allah'tan yoksa dişten de eder direk tarla da paketlenmiş olmalı bu yılda bu şekilde istisna değil diye düşünüyorum. Sonuçta insan sağlığı diş önemli bir parçamız şok oldum. Ucuz desen değil artık hiçbir ucuz yiyecek yok bu mark...

Bim Gıda Ve Yabancı Madde
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .