Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

BİM'de Satılan Çiğköftede 10 Cm Kıl Çıktı

profile
22 Mayıs
382

BİM marketler zincirinden m. Z. Ege çiğköfte ve birkaç şey daha alarak eve ® gittim aldığım ürünleri poşetten çıkarıp masanın üzerine koydum ve ardından çiğköfteyi yemek üzere ambalajını açtım. Aldığım m. Z Ege markalı 384 gramlık çiğköftenin inde yaklaşık 8 veya 10 cm uzunluğunda kıl çıktı.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

BİM M.Z. Ege Rus Salatası Çok Kötü

profile
05 Haziran
279

Ürünün tarihine 1 ay olmasına rağmen bozuk tadı vardı. Ekşi ve bozuk kokuyordu, ne yoğurt tadı alabiliyorsun ne mayonez ne patates! Rus salatası adı ama içinde makarnası bile yok, eksik malzeme yani. Arada bir turşu gelirse ondan tat alabiliyorsunuz, gerisi bulamaç gibi bir şeydi, hamileyim ve canım...

BİM M.Z. Ege Rus Salatası Çok Kötü

BİM M. Z Ege Çiğ Köfte

profile
3 hafta önce
193

Eşimle beraber Sivrihisar'dan tek porsiyonluk m, z Ege çiğ köfte alıp yedik. Çocuklarımız yemedi iyi ki de yememiş. Eşimle beraber ikimizde hastanelik olduk çok fena midemiz bozuldu. BİM'e hiç yakışmadı insan sağlığını hiçe saymak bu kadar mi basit sizin için!

1

BİM Ürünün İçinde Metal Cam Parçası Çıkması

profile
4 hafta önce
116

M. Z. Ege çiğ köftenin içinden metal cam parçası çıktı resmen insanların canıyla oynuyorsunuz. Bu ne ya biraz özen gösterin eğer dikkatli bir şekilde yemeseydim şu an hastanelik olabilirdim bu ne özensizlik birazdan resmini de atacağım size ve dava açacağım bu kadar özensizlik olmaz

BİM Ürünün İçinde Metal Cam Parçası Çıkması

BİM M. Z. Ege Rus Salatası Şikayeti

profile
27 Haziran
460

BİM'den 3 kez Rus salatası aldım hepside bozuk çıktı. Kokuyor resmen. Markete götürdüğümde geri alınmadı açıldığı için. Bu kadar rezalet olamaz. M. Z. Ege iletişime gelebilirsiniz benimle. Tarihi geçmemesine rağmen koku var bozuk içine ne koyulup ta bu şekilde koku oluyor anlam veremiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz