04 Mart
#11666254

Bim'de Müşterilere Hakarette Sınıf Atlandı

Aklımıza gelen başımıza geldi. 1 gün önce aldığımız çantayla alışverişe gittim. Aklıma geldi bunlar bu çantayı elimizde görünce şimdi aldığımızı zanneder, yeniden ücret almaya kalkarlar diye çantayı motorun terkisine bıraktım. Alışveriş bitti, oğlumu gönderdim git çantayı al gel, kasada sordular, poşet alacak mısınız diye, yok dedim çocuk dışarıdan getiriyor. Çocuğa gittim kapıyı açtım, elinden çantayı aldım, demez mi çantayı kasadan geçirmedik. Hayda buyurun abdestsiz cenaze namazına. Tartışma fitillendi. Bu arada sonradan gelen ve kendisinin mağaza müdürü olduğunu söyleyen kadın ne var ne var diye bağırarak olaya giriyor. Aynı tonda olay var diye cevap alınca başladı hakarete. Düzgün konuşmaktan girdi, ahlaksızlığa, oradan da küfür etmeye ve mağazadan defolup kovulmaya kadar geldik.


Polis çağıracağımı bana bu şekilde hakaret edemeyeceğini söyleyince, Allah'ıma kadar şikayet etmemi, hatta polisi erkeksem çağıracağımı, hatta polis gelsin bak ben onlara neler anlatacağım diyerek üstü kapalı beni tehdit ve şantaja kalkışması, polisi çağırmasam adam olmadığıma kadar geldiğimizde aradığım 155 polis kapıya geldi. Zaten nihayetinde polisin araya girmesi hesabı ile şahsi karakola götürmekten vazgeçtik. Büyüklük bizde kalsın dediler eyvallah. Daha evvelce de şahit olduğum olaylar aklıma gelince bu şikayeti yazma gereğini duydum.


1. Bim' den alışveriş yapınca statümüz mü düşüyor da bu tip insanlık dışı muamelelere maruz kalıyoruz? Bunu Bim yönetimine sormak istiyorum.
2: bu tip saygısız, kendini haklı çıkarmak için her yol mubah diyen kişilerin müdür olabilmek için neler yaptıklarını öğrenmek istiyorum (çünkü yapabilecekleri şeyleri gördüm)
3. müdür vasfı verdiğiniz kişileri birilerinin tavsiyesi ile mi, yoksa liyakatine göre mi tayin ediyorsunuz?
4. müşterisine bu tip davranışlar gösteren personelinize bir yaptırımınız var mı?
5. aman canım sende gelmeyi ver bizim sizin gibi hak arayan müşteriye ihtiyacımız yok mu diyorsunuz?
6. bize müşteri çok, hadi başka kapıya gelenler yeter mi diyorsunuz? Öğrenmek istiyorum...

Hüseyin Hüseyin 4.220 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler