11 Temmuz
#12250506

Bim Yöneticisi Yaşlı Babamı Darp Etti

Bursa /Osmangazi / Sakarya mahallesinde bugün öğleden sonra babam (R** D****) Bim markette alışveriş yaparken ekmeklerin bazılarının yanık ve hamur gibi olduğunu söylemiş çalışanlara. Orada yönetici diye koyduğunuz insan alacaksan al almayacaksan alma diye marketin ortasında 71 yaşındaki yaşlı insana bağırmış. Yakasından tutup darp etmiş ve babam bacağından tedavi görüyordu bacağının üzerine yere düşürmüş. Darp esnasında gömleğini yırtmış.


Marketin her yerinde kamera kayıtları var izlenmesini istiyorum böyle saygısız kültürsüz kalitesiz insanları marketinizde yönetici olarak çalıştırmamanızı istiyorum. Böyle bir personeli marketinizde çalıştığınız için utanmıyor musunuz? Bu saygısızın önce babam adına, sonrada yaşlı insanlara saygısızca davranması suçundan ceza almasını almasını görevinden alınmasını istiyorum. Bu saygısızlık yanına kalmasını istemiyorum.

Hilal Hilal 1.424 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hilal12 Temmuz

    10.07.2019 tarihinde Bursa /Osmangazi / Sakarya Mahallesi Ergene sokakta bulunan Bim marketinize öğleden sonra babam (R** d**) Bim markette alışveriş yapmış kariyer çalışanlarına ekmeklerin bazılarının yanık ve hamur gibi olduğunu söylemiş Orada yönetici diye koyduğunuz insan almazsan alma diye marketin ortasında 71 yaşındaki yaşlı insani bağırmış yakasından tutup darp etmiş ve babam bacağından tedavi görüyordu bacağının üzerine yere düşürmüş darp esnasında gömleğini yırtılmış. O şahıs Bim'in sahibi de bu cesareti bulup bu sekide davranıyor. Babası yaşında insani darp ediyor. Sahibi dahi olsa yapamaz yaşlı insan o yakasından tutup yere atıyor. Marketin her yerinde kamera kayıtları var izlenmesini istiyorum böyle saygısız kalitesiz insanları marketinizde yönetici olarak çalıştırmanızı istemiyorum. Böyle bir personeli marketinizde çalıştığınız içinde utanmalısınız? Bu terbiyesizin önce babam adına, sonrada yaşlı insanlara saygısızca davranması sucundan ceza almasını almasını görevinden alınmasını istiyorum. Bu terbiyesizlik saygısızlık yanına kalmasını istemiyorum. Hala çalışmaya devam ettirdiğiniz personeliniz hakkında da yasal süreci başlatmış bulunmaktayım. Ben H** d**

Ziyaretçi Yorumları