BİM ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Enes sonuçtan hiç memnun değil

Bim Üzerinden 6 Ay Geçmiş Gıda Maddesi Satıyor!

752
Enes
Enes 18 Mart 20:51
Bim Üzerinden 6 Ay Geçmiş Gıda Maddesi Satıyor!

18/03/2023 Tarihinde Adres Sinop Merkez Ada, Zeytinlik Mah, Pazaryolu Sk ***/ * alışveriş yapmış olduğum abur cubur reyonundan birkaç adet aldığım Üretim tarihi 01/10/2021 STT 01/10/2022 olan Son Tüketim Tarihinin üzerinden aylar geçmiş olduğunu eve ® geldikten sonra fark ettiğim ürünü insan sağlığını adeta hiçe sayarak sattırılması ve bu sıra bu şekilde defalarca karşılaştığım aralara STT üzerinden aylar geçmiş ürünleri sıkıştırılmış olması buraya bir vatandaş olarak yazma zarureti yaratmıştır. Umarım para in bu şekilde insan sağlığını hiçe sayma durumundan vazgeçersiniz.

Benzer Şikayetler

profile
313
03 Nisan

Bim SKT Sorunu Olan Ürünleri Kasa Yanında İndirimli Diye Satıyorlar

SKT'si geçmiş ürünleri kasa yanında indirimli diye satıyorlar. Mağazanın ürünleri ziyan etmeden satış yaptığını göstermek için kasiyere satış baskısı yapılıyor, iş ahlakına aykırı bir durumdur bu. Sırf birkaç lira fazla fire yazmamak için insanları umursamaz bir şekilde zehirlemeleri korkunç.

profile
334
01 Nisan

Bim Pınar Sütün Tarihi Geçmiş

Annem tarihe bakmadan Bim'den süt almış sütün kutusu şişkin 17.01.23 son kullanma tarihi ve biz şu an nisan ayındayız Bim'den şikayetçiyim. Zaten bizim burada tarihi geçmiş ürünleri sattığı için ceza kestiler hâlâ aynı şeyleri yapıyorlar yazıklar olsun.

Bim Pınar Sütün Tarihi Geçmiş
Bim Pınar Sütün Tarihi Geçmiş
profile
471
02 Mart

Bim Çalışanın Müşteriyi Mağdur Etmesi

Bim'den aldığım BB krem açık olduğu için kullanmadım ve uzak olduğu için götüremedim. Bugün yedinci gündü götürdüm kasiyer almadı sözde yedi günü geçmiş Perşembeden Perşembeye nasıl 7 gün geçmiş oluyor. anlamadım. Bir de Bim kendine güvenerek sınırsız zaman vermişken böyle çalışanların olması büyük ...

profile
659
23 Ocak

Bim Tarihi Geçmiş Ürünler

Bim Birleşik mağazalar aş göksü mh. 637/29sok. No 2 -4 a Buca İzmir ayın 23ü 2 gün önce kalkması gereken ürün hala dolapta insanların canına neden zarar veriyor bu çalışanlar mağazayı kurtarmak için elinden geleni ardına koymuyorlar çalışan sarışın bayana yetkili siz misiniz diye sorduğumda evet diy...

Bim Tarihi Geçmiş Ürünler
Bim Tarihi Geçmiş Ürünler
Bim Tarihi Geçmiş Ürünler
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .