Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Bim ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Funda sonuçtan hiç memnun değil

Benzer Şikayetler

profile
224
1 hafta önce

Bim Satılan Gıda Ürünlerinin Kalitesiz Olması

Bim'den almış olduğum tombik salam yenilmiyor eskiden en azından yeniliyordu hem bu kadar pahalı hem de yenilmeyecek şeyler satmaya başladınız. Bir an önce el atılması lazım insanların sağlığı ile daha fazla oynamayın zamlarda üstünüzde yok kalite sıfır.

profile
Ela
250
10 Şubat

Bim Sosisler Açılınca Renk Değiştirdi

Paketi açtıktan sonra sosislerin rengi değişti, pişince lastik gibi kıvam aldı. Ağıza da aynı tadı vermiştir. Bu ürünler artık ucuz olmamakla birlikte çok sık alınan şeyler değil. Bu kadar pahalı olup böyle bir duruma maruz kalmak nasıl bir sorumsuzluk. Sosis dediğiniz pembe olur bu sosisler morardı...

Bim Sosisler Açılınca Renk Değiştirdi
Bim Sosisler Açılınca Renk Değiştirdi
Bim Sosisler Açılınca Renk Değiştirdi
profile
210
26 Ocak

Bim'den Aldığım Çikolata Kaplı Çileğin Ekşi Çıkması

Bim'den "dolce Buono" adlı markalı Çilek draje aldık ve tarihi geçmemesine rağmen ekşi çıktı. Çok kötü en yakın zamanda bize geri dönüş yapmanızı bekliyoruz. Paramız boşuna gitti yani ve çok pahalıydı böyle ürünlerin Tadım testinden geçmesi lazım. Fakat sizler olduğu gibi katmışsınız.

profile
288
24 Ocak

Bim Fiyat Pahalılığı Ve Reklam

Ürünler sanki çok ucuzmuş gibi reklam yapıyor sanki Migros Çağdaş market bu ne kardeşim insanları bu kadar yanıltmak buna denir eskiden böyle değildi şimdi çok abartılı fiyatları var buna bir çözüm getirin veya reklam yapmayın reklam yapıyorsanız biraz gerçekçi olun.

profile
362
21 Ocak

Bim Ürün Eksikliği Giderilmesi

2 li sürpriz yumurta aldık. Kurunun içinde bir adet çıktı zaten çok pahalı alıyoruz. Bir de bu uzdu BİM'in kemdi urunu olan yumurtadan aldık. Aldığımız suve Eskişehir Tepebaşı şarhöyük mahallesindeki şubedir Bim'e yakıştıramadım. Bu durumu destek bekliyoruz

Bim Ürün Eksikliği Giderilmesi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .