Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

BİM Türkiye Konya / AKŞEHİR Şeffaf Poşet Aldığım İçin Uyarıldım

Arda
08 Mart 20:16
1.588

BİM Türkiye Konya/Akşehir şubesinde 08/03/2024 'de 14:30 ile 15:00 saatleri arasında marketten ekmek alıp şeffaf poşet aldığım için uyarıldım. Çalışan personelin adının F*** olduğunu fakat soyadını vermediğini, arkadaşlarımın yanında beni rencide ederek uyardığını ve poşetleri bırakmamı istediğini belirtmek istiyorum. 

Ekmek poşetlerinin ince olduğu için poşetleri iç içe koydum ve kendisi tekrar kasada, arkadaşlarımın yanında rencide edici bir şekilde beni uyardı. 

200 TL'lik alışveriş yapmama rağmen 'şeffaf poşet' konusunda bana karşı bir kıskançlık olduğunu düşünüyorum. F**Hanım, 'Bu poşetler yırtılmaz, niye çift aldın? ' diyerek sürekli beni rencide etti. Arkadaşlarımın yanında bu durumun yaşanması beni üzdü. 

Bu kişinin başkalarına ses çıkarmadığına şahit oldum ve bana karşı takıntılı olduğunu hissettim. Soyadını özellikle istediğimde, 'Soy ismimi vermem, nereden bulursan bul' gibi bir tavır sergilediği için soyadını öğrenemedim. 'Nerede Fadime derseniz beni bilirler' diyerek özgüven sergiledi. Bana, sanki bir hırsız gibi davranarak, başka marketlere yönlendirmeye çalıştı ve BİM'den soğutmaya çalıştı. Daha nazik ve kırıcı olmayan bir tutumla uyarılabilirdim. Konya/Akşehir G**t*** iletişim numarası: 0 533 ---25 41.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

BİM Çalışma Saatleri Şikayetleri

BİM Firmasının Eleman Seçmesi

Hasan
08 Temmuz 13:43
460

BİM Çalışanları Geç Çıkıyor Ve Hizmet Yeterli Değil (Ertuğrulgazi BİM)

Merve
02 Mart 00:44
708

BİM Yumuşatıcı Raf Fiyat Güncellenmesi

İsmail
08 Ekim 2023 19:04
1.232
BİM Yumuşatıcı Raf Fiyat Güncellenmesi
BİM Yumuşatıcı Raf Fiyat Güncellenmesi
Benzer Şikayet Yaz
BİM Kategorileri