BİM ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bim Saygısızlık Ve Kabalık

407
Derya
Derya 20 Temmuz 2022 09:32

Eleman m*** d*** saygısızlık yapıyor bir ürün hakkında bilgi almak istedim fakat kendisi bağırarak bir daha bana soru sorma tarzında cevap verdi son derece saygısız ve agresif bu adamın bu mağazada çalışmaması gerektiğini düşünüyorum lütfen bu konu ile ilgilenir misiniz?

Gelişme
Gelişme

21 Temmuz 2022 10:36

7292alanya Mevlana Bim market saray Mahallesi Hamdi oğlu sk no 20Mehmet demir isimli eleman kendisinden yaşça büyük insanlar karşı çok saygısız agresif saldırgan tutum içinde insanlar bu adamdan korktuğu için gidemiyor alışveriş lütfen bu insanı bu mağazadan alın.

20 Temmuz 2022 14:34

Alanya 7292mevlana Bim saray Mahallesi Hamdi oğlu sk. No** M** d**isimli eleman yaşça büyük insanlar karşı çok saygısız agresif saldırgan tutum içinde yaşlı insanlar bu şahıstan korktuğu için gidemiyor alışveriş yapmaya lütfen bu insanı bu mağazadan alın 🥺

20 Temmuz 2022 14:30

7292 Mevlana Bim market saray Mahallesi Hamdi oğlu sk. No ** mağazasında çalışan Mehmet demir isimli eleman yaşça büyük insanlar karşı çok saygısız agresif tavırlar sergiliyor bu insanın bu mağazada çalışmaması gerekiyor lütfen gereken yapın başka bir mağazaya alın insanlar bu adamdan korktuğu için gidemiyor alışveriş.

Benzer Şikayetler

profile
283
2 hafta önce

BİM Heifer Şarjlı Dikey Süpürge

Heifer marka dikey süpürgem çalışmıyor. BİM'den 20 gün önce aldığım süpürge dün aksam süpürme esnasında önce ışıkları yanıp söndü sonra da fırçası dönmeyi bıraktı. Şarjı bitti sandım şarja taktım ama aynı sorun devam ediyor. Işıkları yanmıyor ve fırçası dönmüyor.

profile
379
04 Mayıs

BİM Heifer Cam Kettle Çalışmıyor

BİM'den aldım cam kettle gayet iyi bir şekilde çalışıyordu ama birden çalışmadı bana yardımcı olur musunuz teşekkürler herhangi bir sorunu yoktu. Çalıştırıyorum ama çalışmıyor. Birden durdu neden olabilir. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.

profile
244
06 Nisan

BİM Vakum Özelliğinin Çalışmaması

Bim'den almış olduğum polosmart vakumlu siyah nokta temizleme aletimden tiz bir ses çıkıyor ve vakum kısmı çalışmıyor. Ürünümden ses geliyor fakat vakumu çalışmıyor. Daha alalı birkaç ay oldu ve yalnızca birkaç kere kullandım. Sorunumun çözülmesini rica ediyorum. İlgilenirseniz sevinirim.

profile
207
05 Nisan

BİM'den Aldığım LED Lamba Bozuk Çıktı

Erzurum dadaşkent saltuklu Mahallesi şehit ömer budak caddesindeki BİM'den 47 TL tutarında LED lamba aldım bozuk çıktı çalışmıyor. Evin her yerinde denedim olmuyor fişi kaybettiğim için geri almazlar diye düşünüyorum, buradan cevap bekliyorum. Lütfen geri dönüş yapın.

profile
687
27 Aralık 2022

Bim Kiwi Öğütücü Makinesi

Bim'den aldığım öğütücü makinemin bıçağı çok kullanmadığım halde çalışmıyor bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim Balıkesir ili karesi ilçesinde oturuyorum ücretsiz onarılmasını talep ediyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .